Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani gyógyszertár...

Tudnátok ajánlani gyógyszertárban kapható orrszívót (nem porszívósat)?

Figyelt kérdés

Van itthon porszívós orrszívó, de szeretnék éjjelre egy csendesebbet, amitől a gyermekem sem retteg!

14 hós.


Köszönöm


2013. szept. 27. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 10-sel abban , hogy nem kell ész nélkül leszívni a gyerek orrát, talán rá is van írva ezekre, hogy napi 3 alkalommal ajánlott használni (vagy kevesebbszer) ugyan akkor az sem jó ha föl le járkál a takony a gyerek orrában, homlok és arcüregében, levegőt nem kap, aludni nem tud, tehát le is kell szívni és erre (amikor már ilyen keményen ott van a váladék a légutaiban) csak az orrszívó a megoldás a kézi csecsemőnek vagy kisebb váladéknak megfelelő (amit valóban nem feltétlenül muszáj leszívni).
2013. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk elektromos orrszívónk van. Mi mindig csak ezzel szívtuk a gyerekek orrát, és még sose volt komolyabb betegsége. Mindig kijön a lényeg és pár nap és kigyógyul a náthából.
2013. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, létezik csapra szerelheto orrszívó, ami állítólag megközelíti a porszívòs hatékonyságát. Nem próbáltam még, de jókat írnak róla. Ranyák üvegre keress rá, ők készítenek ilyet. Amiről még jókat olvastam, az a pesztonka orrszívó, de csak az a változata, amelyik hálózatról működik. Én is kerestem más megoldást, pl utazások alkalmával ne kelljen a porszívót is vinni.
2013. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!