Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves kislányomnak vehetek...

1 éves kislányomnak vehetek Gabi tejfogkrémet? Vagy mindenképp márkásabb kell (Nenedent, Elmex)?

Figyelt kérdés
A Gabira rá van írva, hogy 0-6 éves korig.

2013. okt. 2. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetnél?

Fontos, hogy 1 éves kor felett már kapjon fluort, így mindenképpen fluor tartalmú legyen. Ezekben a kicsikben annyi fluor van amennyire egy pici szervezetnek szüksége van.

2013. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz, a lényeg, hogy ápold a fogát az éltekorának megfelelő szerekkel.

Nem hiszem, hogy annyival rosszabb minőségű lenne, mint más hasonló termékek.

Érdemes egyébként többet kipróbálni, lehet, hogy lesz olyan, aminek nem fogja szeretni az ízét és a picik nem a termékek árait nézik ilyenkor :)

A kisfiam 3 éves, mai napig szeretjük pl. a Gabi fogkrémet is, de időnként pár havonta mindig másfélét veszek.

Az elmex is nagyon jó. Válaszd azt, amelyik neked megfelel vagy amelyiket ár-érték arányban jónak tartod.

Szép napot.

2013. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig azt az egeres elmexet vettem, majdnem ezer forint. A Gabi meg most akciósan 260 forint. Én úgy gondolom felesleges az Elmex és társai. Ár-érték arányban nem tud többet.
2013. okt. 2. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha már ki tudja köpni a fogkrémet, akkor bármilyet vehetsz, de ha lenyeli, akkor érdemesebb a fluor nélkülit venni.
2013. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 èves koráig nenedentet vettem.

Pont amiatt,amit az elözö irt. Nem èrtem mièrt lett lepontozva.... A fogkrèmekben lèvö fluorid káros. Nèzz utâna!

Egy èvesen nem tud öblögetni.

2013. okt. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért lettem lepontozva, mert itt annyi ostoba, korlátolt ember van, hogy az hihetetlen. Ha valaki véletlen nem állbe a birkasorba, akkor azt le kell pontozni. További jó gyereknevelést!
2013. okt. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!