Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masnak is faj a medencecsontja...

Masnak is faj a medencecsontja? Ot honapja szultem, terhesseg alatt nagyon fajt a medencem (azt mondtak tagul). Szules utan el is mult, de ugy ket hete megint el kezdett fajni. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 14:05
 1/6 anonim válasza:
En 29 hetes kismama vagyok es kb 3hete kezdodott a hasonlo jellegu problemam,sott neha zsibbadok is.Egyre elviselhetetlenebb ugy erzem.Na de joval szules utan is fajjon azt sajnos nem tudom mitol lehet! Doki mit fog mondani,kivancsi vagyok: kalciumhiany,D vitamin potlas,vagy valami egyeb??
2009. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom hogy irtal, konnyu szulest es jo babazast neked :)
2009. nov. 10. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 14 hónapja szültem és az enyém is nagyon fáj máig. Nekem azt mondták, hogy valószínűleg nem pihentem eleget az első hetekben - hogy a fenébe lehetett volna 4 gyerek mellett??? - és emiatt fáj. Néha nem is érzem, de aztán van hogy sehogy sem jó...ha fekszem, akkor néha mozdulni se tudok. Remélem el fog múlni, mert tényleg kellemetlen és nem normális dolog. Az előző szülések után nem volt ilyen.
2009. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SZia!

Nekem az ágyéki részen, a hátgerincem fáj már két hete. Szülés előtti csonttáguláshoz hasonló éerzés volt szülés után kb 4 héttel, de az elmúlt. Igaz ittam a málnalevél teát.

A mostani fájdalomra orvosi javaslatra: D vitamin napi egy csepp (babának kettő), napi egy kálcium. És ne emeljek egyáltalán:)

2009. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, utolso a d vitamint kalciummal egyutt szeded, vagy cseppben?
2009. nov. 12. 16:08
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj, most latom hogy csepp...
2009. nov. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!