Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meddig nő egy férfi medencecso...

Meddig nő egy férfi medencecsontja?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy 20 éves kor felett is nőhet-e, erősödhet-e még a csont vagy most már csak az izomzattal tudom erősíteni? Elég elkeserítő hogy az évek alatt szinte semmit nem nőtt.


Tudom, hogy nem a legmegfelelőbb kategória, de itt vannak a legokosabb emberek.. :D


2011. aug. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőni talán már nem nagyon fog, talán még egy kicsit, 21-23 éves korodig. A csont már inkább csak erősödhet, tömörödhet a terheléstől, de nem hiszem, hogy neked ez kellene. Meg nem is tudom, hogy lehet erősíteni ezt a csontot. (Talán thai box-szal. :D)

Erősítsd a felsőtested, és delta alkatod lesz a keskeny medence miatt. :))

2011. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem is tudtam hogy a férfiak medencecsontja nő volt.


:-P

2011. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hehe ezt én se hagytam volna ki :D

elsőnek köszi!

2011. aug. 23. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő(het) még, de ez inkább csak csontosodás. Ha emlékeim nem csalnak, a medence csontosodása a csípőlapátok felső szélén megy végbe legkésőbb, tehát még szélesedhet a medencéd. Ha erősíted az itt tapadó izmokat, akkor a csont is erősödhet, tömörödhet, hogy elbírja a terhelést, de ez nem fog oldal/hosszirányú növekedést eredményezni.

A keskeny medence amúgy nem nagy probléma férfiaknál (nőknél sokkal súlyosabb), ha zavar, akkor én is a "deltásítást" ajánlom, utána nem lesz problémád a medencéd méretével, leköt az, hogy beférj az ajtón. :D

2011. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 18. életévig még biztos nő...sőt még szerintem akár 20 éves korig is,de ahogy mondta az előttem szóló inkább a 15. életév után már csak elcsontosodik.Főleg az Y-alakban álló porc.
2011. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!