Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem jönnek be a fiúkon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem jönnek be a fiúkon a kiálló csontok és a nagyon sovány testalkat? Nagyon tetszik ha kiáll a bordája, a medencecsontja meg a többi. Csak én vagyok ezzel "megáldva" vagy más is?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem csupan te, az en baratom is ilyen és szeretem :)
2009. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Lakótársam is odavan a kiálló csontú pasikért,ezzel még nincs is baj,csak azzal,hogy ehhez csak roma származás társulhat.:S
2009. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Az nem igaz. az en pasim pl. nem roma. :D
2009. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak neked. :D Nekem is a vékony srácok az eseteim. Minél véknyabb, annál jobb. Inkább legyen nyeszlett, mint izomkolosszus, vagy mackós... Sőt. Mondjuk a bordáit nem szoktam figyelni, meg látni se nagyon, és az ádámcsutkát nem szeretem nézni, de alapvetően a nagyon vékony srácok jönnek be nekem.

Szerencsére a párom is beleesik a kategóriába. :) (23/L)

2009. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
aki nekem tetszik annak hófehér bőre van :D. és én meg imádom a csontjait megérinteni is. valahogy felizgat :S
2009. máj. 1. 15:23
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem tetszik az ilyen alkat, nagyon nem...

egy ffi legyen ffias testfelépítésű, erős:S

2009. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

én a fiúknál nem szeretem ha kiállnak a csontjaik, legyen izmos, sportos, férfias... viszont ha a hasánál a medencecsontja kiáll attól megőrülök! :):)

[link] (nem a srác, hanem a bizonyos has miatt;)

2009. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nem erre a fajts kiállásra gondoltam :D igy képen ezsem rossz de én nem érnék hozzá :D:S dehát mindenkinek más tetszik, izlések és pofonok :)
2009. máj. 1. 15:50
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
én azt mondtam,hogy lakótársamnak jönnek be a csontos és roma származásúak.tanci meg olvasni és értelmezni
2009. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Én egy csontváz férfit meg sem tudnék fogni, fújj de undorító!!!Nem férfias! Engem elkap az undor a véznák után! Talán nem kapnak enni eleget, vagy annyira "nőiesednek", hogy anorexiásak is?!


(lehet lepontozni)

2009. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!