Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem van herótom a sok...

Csak nekem van herótom a sok plüssállattól?

Figyelt kérdés

Valamiért a rokonoktól mi folyamatosan plüssöket kaptunk. Mikor újszülött volt a lányom, és még néha most is, hogy már 3 éves. Viszont soha nem is játszott velük, csak gyűlnek és a helyet foglalják. Ma is eladományoztam egy zacskónyit.

Csak én utálom szegény szőrmókokat???:-)


2013. okt. 9. 09:35
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Nem csak te:)) Mondjuk nekünk most már nem ajándékoznak plüss állatot:) Van 2-3 db a többi erkélyen zsákokban.Mi is odaajándékozzuk majd.
2013. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok van, csak náhány kedvenc darab van, a többit csak kerülgertjük, porosodnak. Időnként én is "elajándékozok belőlük". De ha megkérdezem a gyerekeket melyik nem kell, és sorba mutogatom nekik, akkor persze mindegyik kell.
2013. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem,már egy csomó ott áll anyósnál zsákokban.Hétvégén felhozatom a párommal,és bevisszük az oviba.A multkor,szóbakerült,hogy kifogytak az ilyenekből.ebből válogatnak majd a gyerekek szülinapi ajándékot az ovis köszöntésen.
2013. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van 4 db kedvenc, ezek kicsik, amiket tud ölelni egy kisgyerek. (Rajzfilmfigurák és egy kék elefánt, ezek is az ágyában.)

A többi cuki, de porfogó, ott áll a polcon és egy darab sem kell a fiamnak.

Januárban érkezik a második baba, úgy döntöttem, megfelezem a cukiságokat, hogy feldobjam a babaszobát, de pénzt nem adok ki már ilyenekre.

2013. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az egészben az a legviccesebb, hogy én gyerekkoromban sem szerettem a plüssöket:-D
2013. okt. 9. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Na nálam jobban senki sem utálhatja. A lányom plüssállat mániás, bárhova megyünk mindig kikönyörög egyet, még nasi helyett is az kell. Az egész lakás tele van. A régieket már elkezdtem felpakolni a padlásra, nemrég viszont a férjem kutatott a padlásom és a lányom alulról kiszúrt egy dobozt és kérte az apját hogy vegye le neki. Hát egy nagy doboznyi újra lekerült és a lányom persze boldog volt, velem ellentétben. Legszívesebben az összeset kidobnám, már bánom hogy csak a padlásra tettem.
2013. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzátok, én sem szeretem és a kisfiamat sem kötik le.

Borzasztó nagy porfogónak tartom őket :)

A kisfiam 3 éves, van egy alvós rongyis medvéje és egy krokodil, akiket hurcolászik mindenhová (hátizsák is van nekik külön :)

Ezen kívül egy Noddy figura, de azon lehet gombolást, öltöztetést és cipőfűzést gyakorolni, meg egy kis kukac az Eric Carle százlábús meséből- hát ennyi.

A többieket mi is kaptuk, nincs szívem még elajándékozni, mert az ajándékozók biztosan örülnének, hogy használja őket...de nem.

Sőt nálam ebbe a körbe tartoztnak azok a domború mintás vagy állat alakú plüss párnák is.


Lassan én is begyűjtöm őket, jön a Mikulás-gyár, a baptisták cipődoboz-akciója vagy egy kórháznak, bölcsinek-ovinak. Vannak olyan gyerekek/szülők, akik szeretik őket- hátha hasznukat veszi valaki.

2013. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!