Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a terhesség új munkahelyen,...

Ha a terhesség új munkahelyen, próbaidőn belül derül ki, felmondhatnak, vagy ilyenkor is védett vagyok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt nem vagy védett.
2013. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt elküldhetnek indoklás nélkül. A terhesség sem véd.
2013. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én tegnap voltam bent az OEP-nél pont ilyen kérdéseket tettem fel az ügyintézőnek.nagyon kedves volt :)

Próbaidő alatt NEM vagy védett.

Utána ,ha lejárt írásban kell bejelenteni,nekem azt mondták ajánlva add fel és legyen másolatod róla,ha nem veszi át valamilyen okból állítólag Te akkor is védett vagy...de itt jön a bibi..engem totál kiütött...az ügyintéző szerint tök mindegy lejárt-e a próbaidőd vagy sem,ha akarnak találnak okot arra ,hogy eltudjanak küldeni.Csodálatos igaz ?? :( törvényileg védve vagy ,de igazából pont leszarnak minket :(


14 hkm

2013. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 -mas vagyok..ha van kérdésed irj,ha tudok segítek szívesen...
2013. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!