Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nincs kedvem az óvodába menni...

Nincs kedvem az óvodába menni a gyerekemért? Volt már így más is?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én sokszor. Itt van velem a 2 hónapos hugi, az oviba menetel rendszeresen bezavar a kicsi délutáni alvásába. Dehát muszáj a nagyot hazahozni. Milyen kényelmes lenne, ha valaki hazahozná, vagy itt lenne addig a kicsivel valaki, amíg én elszaladok a nagyért.
2013. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit félreérthető a kérdés, az ovival van bajod, vagy a gyereket nem akarod hazavinni??
2013. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh, megnyugodtam egy kicsit. Nekem 2 évesem van a nővérke mellett. Ő esőben, szélben, sárban, fagyban csak a kismotorjával hajlandó jönni, de azt is csak odaúton. Babakocsi? Mit képzelek? Így a 2*15 perces útból, 30-60 perc lesz. A nagylánynak pedig legújabb szokása, hogy valakihez bekönyörgi magát...Ha nem akarok lábatlankodni másoknál, akkor hiszti van.
2013. okt. 11. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem akarom hazahozni, épp ez az, hogy nehéz őket hazaimádkozni (az útról). Kedvem lenne nekem is autóba rakni őket, mint sokan másoknak. Az óvodával sincs különösebb bajom, csakha a nagyomnak rossz napja volt és kapom az ívet.
2013. okt. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!