Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MÁRTA névről mi a véleményetek...

MÁRTA névről mi a véleményetek? Tudom, manapság nem divatos, nekünk tetszik, de mi a véleményük másoknak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem is így hívnak. Soha nem szekáltak vele és gúnynevem sem volt. Semmi hátrányom nem volt belőle, teljesen átlagos névként kezelték. Viszont én nem szeretem. Ha lányom lenne, nem adnám neki.
2013. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszik, 3 Mártát ismerek, mindegyikük nagyon szimpatikus :)
2013. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az osztályomban két Márta is volt, és senki se csúfolta őket.

Annyira éppen nem tetszik, de nem is csúnya.

2013. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
A legjobb barátnômet is így hívják.:) Senki sem csúfolja, a tanároknak kifejezetten tetszik a név. :D Nekem nem egy rossz nô jut eszembe a névrôl, hanem az Lb-m! Ha neked tetszik akkor nyugodtan add a lányodnak! Úgy sem találsz olyan nevet, amit kivétel nélkül mindenki szeret! :))
2013. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen kimondva...tök szép név. Szép az Ilona, Anna, Mária...is. Csak az ember az idős nőket képzeli bele, pedig egy huncut, copfos csőrfike is bájos lehet, mint Márta. Sajnos nekem a fogatlan anyósomat hívják így...brr.
2013. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!