Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a haj divatos? Fazon +...

Ez a haj divatos? Fazon + szín, főleg, hogy melíros nektek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Ezt a képet viszem magammal a fodrászhoz fazon és színnek is ilyet szeretnék. Sötétbarna az eredeti hajam, szőkésre van festve, de hamar meglátszik a lenövés, és mivel magamnak festem hajfestékkel eléggé sárgul. Ez a szín megtetszett nagyon és szerintem hasonlóan csak megtudná csinálni a fodrász. Kérdésem az lenne, hogy divatos ez a haj és nektek,hogy tetszik?


[link]


2012. nov. 3. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ronda.
2012. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy :D ha 14-19 akkor ne annyira de ha 20-30 akkor jól áll + fiatalít :D
2012. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 26 éves vagyok szóval nem árt ha fiatalít. :)
2012. nov. 3. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem igazán.

Főleeg mert melíros.

Az már nem divat nagyon rég óta:)

Én ombré hajat csináltatok majd szerintem az gyönyörű

2012. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg jó lenne ha az ombre menne ki a divatból, mert nagyon ápolatlannak tűnik. amúgy nem tetszik a képen látható haj, de most ne ez vezéreljen, hanem ami neked tetszik, azt csináld meg.
2012. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A melir mindig divat marad. talán most tényleg nem a nagy kontrasztos melirok a divat, de rengeteg haj van amiről nem is lehet megmondani hogy nem scak festék hanem melir is. Ugyanugy rengeteg vendég kér melirt. Egyébként igy is ugyanúgy fog látszódnia lenövés, viszont ha foodrász csinálja nem elsz sárga. Igazán szép szőkét csak fodrász tud csinálni.
2012. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,úgy ahogy van!
2012. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan kérik a melírt a mai napig, de ez még nem jelenti, hogy divatos... Amúgy szerintem is inkább egyszínűre fessétek, legfeljebb 1-2 világosabb rész legyen benne, de ez a haj, hogy szinte minden tincs más színű elég ódivatú. Az ombre is csak akkor igénytelen, ha úgy van megcsinálva... Ha valaki talál egy jó fodrászt, akkor az tökéletes ombre frizurát tud készíteni. Ajánlom a Saco-t.
2012. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De nem midnenki akar ombre hajat..... De természetesen meg lehet szépen csinálni, senki nem mondta hogy nem.
2012. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26 évesen szerintem nem rossz ez a haj
2012. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!