Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák, tartjátok...

Otthon lévő anyukák, tartjátok a kapcsolatot a munkatársaitokkal, főnökötökkel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi mindennap bemegyünk az irodába, de az én helyzetem speciális, mert az apámmal dolgozok, így ő is csak örül, hogy unokázhat. A titkárnőnk is nagyon szereti a fiam, tavaly együtt vártuk a mikulást, vigyázott is már rá párszor, mikor nem tudtuk máshogy megoldani, úgyhogy nekünk így nagyon jó.
2013. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"dolgozom", bocsánat, úgy tűnik ma nem megy a helyesírás :-)
2013. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A munkatársaimmal hetente többször is beszélek telefonon vagy facebookon, többen barátnőim, a főnökeimmel csak hébe-hóba beszélgetek, de ők annyira elfoglalt emberek, hogy már ezt is megtiszteltetésnek kell vennem a részükről.
2013. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos a fiam, már kétszer bevittem őt a munkahelyemre megmutatni, fotókat is küldtem már jópárszor róla a többieknek, több kolléganőm pedig el is jött hozzánk babázni. Míg dolgoztam rendszeresen sütöttem a kollégáknak sütit, így azt is vittem be, csak hogy érezzék, hogy "hiányzom". :D
2013. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok: még annyi, hogy a főnökömmel is tartom a kapcsolatot, múlt héten voltam bent aláíratni vele a GYED-hez szükséges papírokat, és a főosztályvezetőnk (akivel most beszéltem életemben először személyesen) azt mondta, hogy az osztályvezetőnk nagyon vár már vissza, nem tud nélkülem élni. :D Azért ez jól esik...
2013. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ma volt itt egy kollégám látogatni, de ő felmondott 2-3 hónapja:) Nálunk évente van családi nap, amire a GYES-es anyukákat is meghívják ott mindenkivel lehet találkozni meg be is lehet menni a babával kicsit, de engem anno ez zavart a munkában, úgyhogy én se nagyon fogom bevinni az enyémet.
2013. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos múlt a babám,4-szer jártunk bent.Szerencsére örülnek a kollégák és a főnököm is,várnak vissza (van helyettesem de még maradok egy ideig.Nem szeretnék teljesen lemaradni a dolgokról és jól esik néha beszélgetni velük.
2013. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, rendszeresen bejöttem pofavizitre, amikor otthon voltam!
2013. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!