Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is ilyen helyzetben?...

Van más is ilyen helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azért ide írom kérdésem mert 16hónapja szültem, és kíváncsi vagyok van e másnak is így!!

Szóval. Mint írtam 16 hónapja szültem. És a legtöbb anyukával ellentétben rajtam nem maradt felesleg. Ennek örültem is pár hónapig. De aztán elkezdtem fogyni. Pedig nem szoptatok mert nem volt tejem.

Már ott tartok, hogy a terehsség elötti ruhák is lógnak rajtam. Bármit eszek nem hízok.

172cm vagyok de csak 50kg

Volt más is így?? Ha igen, hogy oldódott meg??


2013. okt. 14. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a 3. gyerekemet szültem 16 hónapja, és hiába híztam 20-22 kilókat mindegyik terhességgel, most 6-7 kilóval kevesebb vagyok, a babák előtti súlyomnál.

Igaz, én szoptattam, de ismerős a helyzet amúgy. Most választódott el a kicsim, kíváncsi vagyok, hogy lesz a folytatás...

2013. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen en pont igy jartam mint te.

En 19 honapja szultem es most kezdtem el hizni.

A terhesseget 58kg-val kezdtem, 68kg-mal mentem szulni. Szules utan 64 kg lettem, es utana kezdodott a drasztikus fogyasom. Honapok alatt drasztikusan lefogytam, ami azt jelenti hogy a 160cm magassagomhoz 45kg lettem. Kilatszodott a szegycsontom, a bordaim, az osszes csontom. Az osszes ruham nagy lett. Voltam orvosnal, volt vervetel, de minden normalis volt.

Szoval az okat nem tudom mai napig.

De most egy par honapja hogy kezdem visszahizni amit lefogytam.

Kb akkor kezdtem hizni amikor a fiam 16-17 honapos lett. Szoval erdemi segitseget nem tudok irni, de szerintem ha orvosnal voltal es mindent rendben talalt, akkor biztos hogy neked is elobb vagy utobb de helyre all majd a szervezeted es hizni is fogsz.

2013. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál minden oké volt!! Szóval remélem mihamarabb hízni fogok!!
2013. okt. 14. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. terhességem után 6 hónappal voltam ebben a szituban, nekem a 3. terhesség "oldotta" meg. 60-62 kiló a normál súlyom, 57 kiló voltam, amikor megtudtam, hogy 7 hetes terhes vagyok... Azaz még akkor is fogytam, mikor már terhes voltam. Na ez már a múltté, most a másik végletnél tartok: 75 kiló vagyok :( és 30 hetes...
2013. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 hónapja szültem...a sok rohangálás a gyerkőc után meghozza az eredményét :) nem kell aggódni! inkább örüljünk hogy ennyire könnyen visszafogytunk.
2013. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 éve szültem és ugyan ez a problémám. pont most esek át egy átfogó kivizsgáláson, mert azóta is csak fogyok, most épp 44 kiló vagyok :( csont és bőr...

48 voltam míg vissza nem mentem dolgozni, azóta ugye kimerült vagyok, a gyerek közösségbe jár így hazahozza a betegségeket, én 1 éve gyakorltailag beteg vagyok :/

remélem semmi komoly, most a pajzsmirigy eredményre várok, az orvosom arra gyanakszik.

2013. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!