Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes mind a két zenélős...

Érdemes mind a két zenélős játékot felszerelni a kiságyra, nem sok ez?

Figyelt kérdés

Mind a két játék nagyon tetszik. Az egyik a hagyományos forgó, amit mindenki ismer, ezt viszont eddig én nem ismertem, az ágy rácsaira lehet rögzíteni, és ez is zenél (lehet, hogy amit belinkeltem az éppen nem, de amit kinéztem az igen), a baba tudja nyomkodni majd maga, zenél, világít, 0+ tól ajánlják. Van valakinek ilyen, megéri, jó, szereti a babája? Vagy felesleges és elég csak a forgó a feje fölé? Mekkora volt a babátok amikor felszereltétek bármelyiket is?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. okt. 16. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
hol a link?
2013. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2013. okt. 16. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

elsőt érdemes. 2. elég későn fogja érdekelni, majd ha már meg tudja fogni a játékokat, olyan 3-4 hónapos kora körül.

én mondjuk nem szerettem ha bármi nehezebb műanyag van a kiságyába, így az ilyen jellegű dolgokat én a játék ívre tettem fel, a játszószőnyegre, cserélgettem rajta a dolgokat és hol letettem, hol fel, hogy hason és háton is tornázzon :)

2013. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!