Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most hogy csináljam szerintetek?

Most hogy csináljam szerintetek?

Figyelt kérdés

Pici lányom két napja beteg, emiatt alig evett és alig aludt. (Hétfőn látta orvos, de csak találgatott, hogy mi lehet, mert még nem voltak normális tünetei, csak köhögés-orrfolyás) Ma voltunk megint, és végre kaptunk megfelelő gyógyszereket. Ebédidőre értünk haza, de annyira kikészült, hogy nem kérte az ebédet, letettem, azóta alszik. Igen ám, de legkésőbb 4-kor indulni kell a tesókért, onnan majdnem egy óra lesz, mire haza érünk. Ébresszem úgy, hogy előtte még egy evés is bele férjen, vagy inkább hadd aludjon, és az utolsó pillanatban keltsem indulás előtt?

Ti hogy csinálnátok?



2013. okt. 16. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hagynám aludni.Ilyenkor gyógyul a kis szervezete.Ha éhes lenne,felébredne és kérne enni.
2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Had aludjon, majd az autóba kap valamit enni. Nem vagyok a híve ennek az autóban evésnek, de ha beteg, akkor majd kitakarítom az autót.
2013. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a kicsim egy betegség miatt speciális diétán van, semmi "rágcsálhatót" nem ehet, legalábbis amit egyedül a kezébe tudnék adni.

Amúgy az autót nem féltem. :) A nagyok elintézik amúgy is. :D

Csak attól félek, hogy mire 5 felé haza érünk, már nagyon éhes lesz, ma reggelire is alig evett...

2013. okt. 16. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Alma, banán, ilyesmiket sem ehet?Egyébként én sem kelteném fel.Nincs esetleg valaki aki begyüjtse, a nagyokat, vagy vigyáz a kicsire, míg hazaérsz?
2013. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt most nekem kell megoldanom.

Almát és banánt is ehet, csak a banánt egészben nem tudja megtartani, mert egyből eltöri, az az autóban ugye a földön landolna, (és nem a tisztaság a gond), azt nem tudja megenni. Most nő egy őrlője, almát most csak pürésen eszi.

2013. okt. 16. 15:42
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudja felvenni. :)


Na mindegy 4-kor felkeltem, pár falat banán lesz, aztán cumisüveg, valami rostos gyümölcslével (inni szokott az autóban rendszeresen), a nagyok meg várnak picit.

2013. okt. 16. 15:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül 1/4 5-ig húztam, amikor magától felébredt. Szájába toltam 3 karika banánt, majd az oviból hazaérve betolta az ebédet. :)
2013. okt. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!