Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, ti csináltattatok...

Szülők, ti csináltattatok valaha hiv tesztet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 19:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Soha sem. Nem feküdtem össze mindenkivel. Nem sok partnerem volt. Akikkel pedig együtt voltam (3 férfi), egyiktől sem fenyegetett semmilyen fertőzésveszély.
2013. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem. Két férfival volt csak kapcsolatom.
2013. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nekem a férjem előtt eggyel volt, de nemrégiben tudtam meg, hogy még előttem akivel ő volt sokáig (csalta fűvel fával).
2013. okt. 16. 19:11
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, életem első párjával vagyok ma is.
2013. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
NEkem szifilisztesztet csináltak egyszer. Nagyon durva bőrkiütésem lett és arra gyanakodtak azért.Kiderült csak gyógyszerallergia. Hiv tesztet nem csináltak nekem.
2013. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak férjemmel feküdtem le, ő pedig egészséges.
2013. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár több férfivel is volt kapcsolatom,de (a mostani előtt)csak egy hosszú kapcsolatom volt, amiben óvszer nélkül szeretkeztem,ő pedig szűz volt. Meg ugye a férjem,de ő sem volt sok nővel,így fel sem merült bennem,hogy bármi ilyet hordozna. Született 2 csodás gyerekünk,10 éve együtt vagyunk.
2013. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nem. Eszembe se jutott soha. Ferjemnek (27) en (25) voltam az elso elotte nekem volt egy tini kapcsolatom de mindig gumit hasznaltunk. 18 evesen ismerkedtunk meg a ferjemmel mar van egy kislanyunk is. Nem is gondsolkodtam el ezen sose. :-)

Miert kerdezed? Ketsegeid vannak?

2013. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kicsit irígyellek titeket, hogy nincs okotok ilyenen aggódni. Mi 9 éve vagyunk előtt és két csodás lányunk van. Szerintem én bevállalom a tesztet, de úgy fogom ott érezni magam szerintem,mint még soha. Mintha nem is tudom mi lennék. Pedig szó sincs erről. Várom a további válaszokat!
2013. okt. 16. 19:33
 10/34 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csináltak, mert nyirokcsomómegnagyobbodásaim voltak, és rentgeteg lehetséges betegségre szúrtek, többek között hiv-re is.
2013. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!