Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy munkaügyis cukrász tanfolyamot. Terhes lettem. Járok suliba is amíg bírok, de most már 5 hónapos terhesen nem tudok gyakorlatra járni mert nem bírom. De ha ez kitudódik, akkor kijelentenek. De hétfőn elmondok mindent magamtól, mint hogy mástól tudják meg. Mivel veszélyeztetett terhes vagyok így nem kell visszafizetnem a tanfolyam árát. Így nincs veszíteni valóm, csak úgy akartam hogy ameddig tudok járok, és addig is kapom legalább azt a 33.000 ft-ot. Előtte nem volt még soha munkaviszonyom.
2013. okt. 18. 12:49
 1/6 A kérdező kommentje:
De arról tudnak hogy terhes vagyok, csak arról nem hogy nem járok gyakorlatra.
2013. okt. 18. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Jársz amíg bírod, utána meg nem. Ennyi.
2013. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mit fognak tenni ha megtudják hogy nem járok be gyakorlatra, de a jelenléti ív azért mindig megvan és alá van írva?!
2013. okt. 18. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy van aláírva a jelenléti? Ez csalás, az arra az időre járó támogatást vissza kell fizetned.
2013. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a gyakorlati oktató alá írta attól függetlenül hogy nem voltam ott.
2013. okt. 18. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem.


Akkor sajnos amikor kaptad a pénzt de nem jártál be, azt vissza kell fizetni.

2013. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!