Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lány- és nőtársaim: Mennyi...

Lány- és nőtársaim: Mennyi gyermeket érdemes manapság bevállalni? Anyukák, akiknek minimum 2 gyermeke van, hogyan tudtok egyensúlyt teremteni a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Nézzük ezt több szemszögből: anyagiak, elégedett férj-kiegyensúlyozott házasság, karrier, fiatalos külsőnk megőrzése-amely úgy tűnik, hogy mostanában (sajnos) eléggé elengedhetetlen a munkavállalásban és boldog/elégedett férj megtartásában, stb.

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2013. okt. 18. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit érdemes?Ezt így nem lehet megfogalmazni.Ez az adott pár anyagi/szellemi helyzetétől függ.Nekünk 3 van(21,5,1 éves),és ha nem lennénk 41 évesek az Urammal,én biztos,hogy bevállalnék még 1-et.Az elégedett férj,kiegyensúlyozott házasság leginkább a filmekben van.Bár a mi házasságunk stabil,és elégedettek is vagyunk,gyakran vannak súrlódások.Ezt csak úgy lehet tompítani,hogy egyszer én,egyszer Ő engedek.Kompromisszum az egész élet.Nekem saját,pénzügyi vállalkozásom van,a szó klasszikus értelmébe véve nem voltam,és most sem vagyok itthon GYED-en(nem is veszem/vettem igénybe),hetente 3x beszaladok ellenőrizni.A pici velem van,a középső is csak 3 évesen ment oviba(a legnagyobb 4 évesen,akkor is saját vállalkozásunk volt).Havonta többször megyek 1-1 napot(reggel megyek,délután jövök) külföldre,akkor is jön velem jön.Olyankor van,hogy a középsőt se viszem oviba,2 gyerkőccel megyek.Nekem valahogy természetes,én be tudom osztani az időmet.Babysitterünk,bejárónőm nincs(pedig anyagilag megoldható lenne).Bár a házunk 130 nm,tisztaság van.Napi 20-25 perc egy gyors porszívózás,felmosás.Főzni 2 naponta szoktam.Ám volt olyan hét,hogy rendeltem az ebédet,mert a meló miatt nem jutott rá idő(márpedig az üzlet az első,hiszen az hozza a pénzt).Az Uram épületgépészettel foglalkozik,Ő is mindig "lohol" valahova.Én imádom a mi káoszos,ide-oda rohangálós életünket.
2013. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint egyszer én engedek,egyszer Ő enged....
2013. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!