Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Rosszul esne nektek,...

Anyák! Rosszul esne nektek, ha a lányotok nem mondaná el, hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
Én nem mondtam el anyukámnak, mert nem tartottam fontosnak, normálisan védekezünk a barátommal mindig, és kínos is. Nem azért mert nem szeretem őt. Most majd elvisz nőgyógyászhoz, szerintem, mert sejti, hogy már nem vagyok szűz. Szeretnék tablettát íratni, tehát rá fog jönni, hogy már élek nemi életet. Nektek rosszul esne, ha a lányotok nem osztaná ezt meg veletek? Nem akarom őt megbántani, csak eléggé nehezen beszélek ilyen jellegű dolgokról.
2013. okt. 20. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről nem fog felvilágosítást kapni,orvos nem hírmondó.
2013. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2013. okt. 20. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, hogy hány éves vagy, de teljesen felesleges, hogy anyukád "vigyen" nögyógyászhoz, mehetsz egyedül is, még csak szólni sem kell neki.


De én nem várom el a gyerekiemtöl, hogy beszámoljanak a nemi életökröl (az egyetlen kivétel, ha a lányom 14 év alatti lenne). Ha szólna, hogy szüksége van fogamzásgátlóra, akkor azzal sem lenne semmi bajom.

2013. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2013. okt. 20. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sejti anyukád, és nem hiszem, hogy megsértődött rajta. Valószínűleg ő sem számolt be róla anno az anyukájának. Én sem mondtam el, és soha nem is vetődött fel a kérdés köztünk, egyszerűen egy idő után már magától tudta. Ha kételyeid vannak, akkor kérdezd meg tőle, hogy neki mikor volt az első. Így nem kell konkrétan elmondanod neki, de tudni fogja miért kérded. Persze megeshet, hogy rákérdez a dologra, és akkor el kell mesélned, de nem akarja majd tudni a részleteket, csak hallani akarja, hogy boldog vagy a pároddal, és ez elég is lesz neki ahhoz, hogy nyugodt legyen.
2013. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne ha tudnám, nekem rosszul esne egy kicsit. Én majd szeretnék olyan kapcsolatba lenni a lányommal hogy mindent megosszon velem. Mert ez jó egy anyának hogy a gyereke bízik benne.
2013. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyunak anno nagyon rosszul esett, akkor nem értettem :) Most már igen, hogy van egy lányom :)
2013. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen és nem hiszem hogy olyan kapcsolatban lennék a lányommal hogy ne modaná el. Szomorú lennék ha igy lenne. Én Anyukám is tudta már elötte hogy tervezzük sőt Apukám is. 29 éves vagyok de még mindig minden fontos dolgot megebszélek velük. Édesapám orvos ezért is beszélek vele is akárha nőgyógyászati problémám van azt is. Mi mindigis nyiltan beszéltünk ezekről a dolgokról és nem neked kell ezt felhozni hanem neki kéne erröl beszélni veled. sajnos sok szülő ezt cikinek tartja. Persze én is volt hogy mondtam neki hagyjon már ezzel, de akkoriban még ne is akartam nemi életet élni ezért mondtam hogy ugysem aktuális még. Igy is volt amikor eljött az ideje akkor megbeszéltük a dolgokat. édesapám hozott nekem eseményutánit hogy legyen ha véletlenül baleset történne. De soha nem kellett bevennem.
2013. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!