Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülők! Ti mit tennétek, mire...

Szülők! Ti mit tennétek, mire gondolnátok, mit éreznétek, ha a 15 évevs lányotok közölné veletek hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Először kiakadnék, aztán pedig megkérdezném, hogy védekezett-e majd megköszönném, hogy megtisztelt a bizalmával!
2010. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
8%
Megkérdezném, hogy mire várt eddig? :D
2010. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
11%
illetve, hogy miért
2010. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
18%
Én azt mondanám Neki: "kislányom, nem hiszek Neked, leteszteljük most!!"
2010. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%
kicsit fájna, hogy ennyire nem ismerem a gyerekemet.
2010. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%

Megkérdezném, hogy védekezett-e, és hogy legalább jó volt-e.

Meg azt hogy szereti e a srácot, vagy csk a kiváncsiság "hajtotta" az ágyába

2010. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
11%
Én adnék neki egy pofont , ekkora liba nem lehet senki pff... ha annyira akar dugni akkor dugja fel magának otthon az uborkát vagy vetessen egy vibrátort vagy műpéniszt
2010. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó: Lol érdekes a gondolkozásmódod


Hát ha egyéjszakás fiúval vesztette el, akkor biztos lecseszném, de ha szerelmes, akkor csak megkérdezném, h védekeztek-e...

(2 haverom (fiú és lány) 15 éves korukban vesztették el, akkor már 1 éve jártak, szerelmesek voltak egymásba, szerintem semmi baj nincs azzal ha az ember 15 évesen veszti el)

2010. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
91%

Szia.. Nos, én még nem vagyok szülő.. De ha én ilyen helyzetbe jutok, követni fogom anyukám mintáját..

Ő nem bántott... Ő nem kérdezett, csak tanácsolt és végighallgatott..

Mindig úgy éreztem elmondhatom neki a szívem legmélyebb titkait.. és ez még felnőtt fejjel is működik..

Nos, bár én 18 voltam, talán kicsivel több, mikor megszeretem annyira valakit, hogy szerettem volna együtt leni vele.. Félreértés ne essék.. nem vagyok maradi.. és nem vagyok érdektelen.. De a miatt, mert szeret valakit vagy csak kíváncsi egy gyereket sem lehet bántani.. Ez az élet rendje.. 15 éves lányok ma már felnőtt nők... Nem úgy, mint mikor én voltam annyi.. :D

Nos, szerintem ülj le vele.. és mond el neki, hogy vigyázzon az egészségére.. Rakj ki valahova óvszereket, ahol bármikor hozzájut.. És bízz benne.. Hisz nem történik semmi rossz vele.. Gondolj bele, ez valaha veled is megtörtént.. Nos, a csalódástól engem is féltett az anyukám.. De az ember attól lesz erős.. És egyre mélyebb érzésű.. Ne bántsd.. és ne faggasd... Szeresd és bízz benne... :) Gondolj arra Te milyen voltál ennyi idősen.. 25/N

2010. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
84%

14:58

Hát te hülye vagy. Nem adhattak túl sok figyelmet a szüleid fiatalabb korodban, de hát...Vannak még érzelmileg analfabéták.

Nos, én 15 éves vagyok, és elvesztettem. 1 hónap után szóltam muternak, és hál'istennek jól fogadta. Mindenben megértő volt, és mindenről tudtunk eddig is beszélni, de ez kellemes meglepetés volt.

Jól viszonyult hozzám, és azt hiszem h jobb anyát nem is tudnék kívánni.:)

Persze ugye jöttek a kérdések: védekeztetek-e miegyéb.

Azoknak a szülőknek akik ilyen helyzetbe kerülnek csak azt tudom mondani, h fogadják a hírt úgy, mint az én anyukám.

Mert ez a legmagasabb fokú bizalom sztem egy szülő felé.

A lecseszés nem megoldás, kivéve akkor, ha tényleg kurv@t játszott egy estére.

15/L Remélem segítettem. :)

2010. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!