Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha megtudnátok, hogy a 14-15 éves lányotok már nem szűz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 13:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon.
2012. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
hát kiakadnék, de ha nekem mondaná el bizalmasan, és tutira védekeztek, akkor azért megnyugodnék. Ha mástól tudnám meg, biztos nem örülnék neki.
2012. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Nagy csaláódáslett volna,mert nem így neveltem őket. Hálistennek.ők szépen megvárták a 17 éves kort
2012. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő (még), de igen, nagyon. Amikor én olyan korú voltam, rengeteget beszélgettünk Anyukámmal ilyen dolgokról, olyan barátnősen, mindig tisztában volt az ilyen jellegű dolgaimmal, mindent megosztottam vele. Így ezt is pontosan tudta. Bár én már 18 voltam akkor. Javaslom a sok-sok beszélgetést a lányoddal, azok olyan jóóók :-) (Persze, ha vevő rá, nekem volt olyan barátnőm is, aki teljesen elzárkózott ettől, vagy épp az Anyukája nem volt nyitott ilyesmire)
2012. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Örülnék neki, ha nem siettetné a felnőttéválást. A kamaszévek pótolhatatlanok. Remélem, mire idejut a lányom ezt megérti majd és megbeszéli ezt velem. Haragudni biztos nem fogok rá.
2012. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon! Egy 14-15 éves lány, még ne a szexel foglalkozzon.
2012. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
Én 14éves vagyok és most kiborulok ha arra gondolok hogy van nem szűz osztálytársam is
2012. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
még nem vagyok szülő, de igen, zavarna. és magamban is keresném a hibát, amiért ilyen gyorsan akar felnőni a lányom és közben egy sor lelki sérülést szerez magának. a mai lányok testileg talán korábban érnek, de a lelki fejlődés ugyanaz maradt. ritka az, amikor valaki 14-15 évesen érzelmileg-lelkileg is helyén tudja kezelni az őt ért szexuális élményt
2012. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Olyan durva,ha az én lányomról lenne szó eléggé elszomorodnék. DE én is 15 voltam,mikor elvesztettem a szüzességemet,az akkori "nagynak" hitt szerelmemmel együtt.Aztán vége lett és utána két évig nem volt barátom. Közben nem járt az eszem azon,hogy kivel kéne ágyba bújni. Lényeg a lényeg én inkább azt tartom elítélendőnek,akinek ebben a korban szexuális élete van.
2012. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
2: Értem, amit mondasz, de szerintem ilyen témában nem csak az a lényeg, hogy teherbeesett-e, vagy sem, hanem a lány erkölcse hol tart... Attól, hogy védekezett, még lefeküdt valakivel, gyerekfejjel.
2012. jún. 6. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!