Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik Libero pelenkát használna...

Akik Libero pelenkát használnak, melyik fajta a legvékonyabb anyagú?

Figyelt kérdés
Mi Pamperst használunk fiam születése óta, most jelentkezett az a probléma hogy a 4-es méretű pelusból éjszaka kifolyik a pisi, annyira tele van (az 5-ös még nagyon nagy rá). Arra gondoltam hogy éjjelre Libero-t adnék rá, sőt nappalra is kipróbálnám, úgy hallottam hogy vannak aránylag vékony anyagú Libero pelusok is. Újszülöttre nem szívesen adtam ,szerintem neki túl vastag, túl merev volt, de most már szívesen kipróbálnám. És állítólag kevésbé folyik ki a pisi, kevésbé lóg. Melyiket ajánljátok?
2013. okt. 21. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a libero comfortot hasznaljuk szinten 4- es meretben. Ehyszer sem volt baleset meg. 10-12 orat is kibir ejszaka. Eleg vekonyka az anyaga az viszont ogaz h kemenyebb mint a pampers. De total meg vagyok vele elegedve. Es mar nem olyan erzekeny a boruk mint apro babakent h ne lehessen rajuk adni.
2013. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Közben voltunk a Rossmannban, és pont Libero Comfort-ot vettem, egész jó az anyaga, kicsit keményebb mint a Pampers de nem rossz, hamarosan kipróbálom.
2013. okt. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!