Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 évesem csak cumisüvegből...

2 évesem csak cumisüvegből hajlandó inni. Se tanuló csörös pohár, se kulacs, se flakon, se sportkupak, se szívószál, se rendes pohár, inkább nem iszik egy kortyot se egész nap. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk, csak az esti és reggeli tej, ment már ennyi idősen cumisüvegből, de már nagyon kiakasztott, féltettem a fogait. Aztán megbeszéltük, hogy ő már milyen nagyfiú és dobjuk ki a cumisüveget. Együtt kidobtuk, majd apa levitte a nagyszemetesbe. Még aznap együtt vettünk, vicces műanyagpoharakat neki, többet is. Azóta azokból iszik, pár napig volt egy kis hiszti az üvegért esténként, de akkor mondtuk Neki, hogy ugye emlékszek kidobtuk, azóta a nagy kukásautó már elvitte stb. 2-3 hét múlva már abszolút nem is említette.
2013. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
enyém is ilyen volt, én nem foglalkoztam vele, adtam neki abba. most 4 éves, idejét se tudom mikor volt elől a cmisüveg, szépen magától leszokott róla egyik nap :)
2013. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!