Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit várjunk...

Szerintetek mennyit várjunk még a gyermekvállalással?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal,

idén költöztünk össze albérletben.

A Párom 3.5 éve, én 2.5 éve dolgozok folyamatosan.

Fent tudjuk tartani magunkat és félre is tudunk tenni.

Én vállalkozó vagyok, szolgáltató. Sajnos nekem mindenképp újra kell majd építenem a vendégkörömet teljesen amikor vissza állok a munkába, emiatt semmikor nem jobb vagy rosszabb abbahagynom.



2013. okt. 22. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőtöknek megfelel, én már nem várnék semennyit.

Persze attól is függ, hány évesek vagytok.

2013. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon gondolkodnék, hogy tudom-e majd nélkülözni a barátokat, az összejöveteleket és úgy egészben a társaságot pár hónapra.

Anyagiak nálatok úgy tűnik, rendben vannak, inkább az ilyen dolgokat kéne átgondolni, ha nektek nincsenek ilyen igényeitek, akkor akár most is belevághattok. :)


Mondjuk így a végére odatenném, hogy én spec. az esküvő utáni gyermekvállalás híve vagyok, de ez én vagyok.

2013. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korotoktól függ. Anyagilag érettek vagytok rá. Az egyetlen kérdés, hogy mennyire vágytok arra a pici kis csöppségre, és mindarra, ami utána következik.
2013. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,

Ritkán járunk össze a barátainkkal havonta egyszer körülbelül. De ez megoldható baba mellett is csak hozzánk jönnének, nem vagyunk az a disco-s típusok inkább beszélgetősek vagyunk:)

Ja igen kihagytam, én 21, a párom pedig 26 éves

2013. okt. 22. 13:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom erre születtem, hogy én is anyává váljak:) Jó tudni, hogy lassan minden összeáll. A párom nagyon bizonytalan, mert ő azt szeretné ha "mindenünk meglenne". De nem hisz nekem, hogy sajnos ez nem az a világ
2013. okt. 22. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra várna az ember, hogy mindene meglegyen akkor ki tudja mikor vállalhatná... Ha születik majd egy gyereketek akkor a párod is azt fogja érezni, hogy mindenetek megvan :)

Mi is 5 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok de szociális bérlakásban élünk, mellette építkezünk, de hitellel nem terheljük magunkat, így nem most lesz kész az a ház..., de kb 3 hét és megszületik a kisfiúnk. Nem is kell ennél több!!! :)

Ha belevágtok, akkor hajrá!!! :)

2013. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kell már mire várnotok...mi az a minden? :) Lakásotok van, munkátok szintén, ha úgy érzitek belefér egy baba akkor hajrá! :) a korod pedig nemmit nem jelent..19 évesen szültem elsőmet.
2013. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Én a ti helyetekben már tuti nem várnék semmire.
2013. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Vágjatok bele! Ha megvárnátok azt, hogy mindenetek meglegyen, akkor akár ki is öregedhettek a dologból. Vagy raboljatok bankot, és akkor kész is vagytok! :):) De komolyra fordítva: nincs mire várni. Plusz! Hozzáteszem, hogy azok az anyukák, akik fiatalon szülnek sokkal könnyebben viselik a terhességet is, a baba körüli teendőket, az éjszakázást, mindent. Sokan akik 30-on túl szülik az első gyereket hajlamosak mindent túlparázni, túlbonyolítani, jobban leterheli őket a terhesség, a szülés, nehezebben rázódnak bele a dolgokba. Persze tisztelet a kivételnek!!!!! De ez az általános az anyukák saját bevallása szerint.

Szóval hajrá!

2013. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Én csak a lelki felékészüléstől tenném függővé.

Tényleg felkészültetek-e a szülőszerepre, és mindketten valóban erre vágytok.

Ha igen, nem várnék tovább.

2013. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!