Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért döntöttetek úgy, hogy...

Miért döntöttetek úgy, hogy csak egy gyereketek lesz?

Figyelt kérdés
Nálunk van anyagi oka is, de főleg azért marad egyke a fiunk, mert úgy érzem, idegileg és türelmileg nem bírnék még egy gyerekkel. Nálatok mik az okok?
2013. okt. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is azért marad egyke a lányunk, mint nálatok:)
2013. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem nem bírnék idegileg még egyet. Persze anyagilag se vagyunk eleresztve, neki mindent meg akarok adni amit tudunk.
2013. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyagi oka van,inkább áttételesen.

A munkahelyemre örülök,ha vissza vesznek,de 3 éves koráig így sem tudok itthon maradni,mi megosztjuk a férjemmel.Az utolsó évben már gyest kapnék,azt kapja majd a férjem(ő nem szeretné bölcsibe adni,ha egy mód van rá) engem meg,ha vissza vesznek lesz munkám.Így van anyagi oka.Tartalékunk van,de nyilván minden véges.

Türelmileg bírnék ikrekkel is,engem nem nagyon lehet felidegesíteni. :-)

2013. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazon okok nálunk is, mint nálatok, kedves kérdező (szintén egy fiúnk van) + még a korunk miatt sem szeretnénk már bevállalni.
2013. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint nálatok Kérdező, kiegészülve anyagi okokkal és az én munkámmal, ami mellett nem tudnánk még egy gyereket bevállalni.
2013. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!