Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek jósolta már meg valaki...

Nektek jósolta már meg valaki hogy hány gyereketek lesz, milyen nemű stb?

Figyelt kérdés
Èn nemsokàra megyek egy jósnõhöz kìvàncsi vagyok hogy mit fog mondani.
2013. aug. 30. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt jósolta pár éve egy jósnő, hogy 3 gyerekem lesz, de a harmadikat valószínűleg örökbe fogjuk fogadni, és az első lány, utána két fiú.

Eddig két fiam van, most várom a harmadik babát, akinek még nem tudjuk a nemét...

Én már nem nagyon hiszek ezekben.

2013. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én joshinál voltam, eddig minden bejött...

leírtam egy lapra, hogy miket mondott és néha előveszem, elolvasom és pipálok :D

pedig nem úgy élek, hogy márpedig az legyen, de olyan fordulatokat megmondott nekem amit úgy alakítani se lehetett volna.

mindemellett én nem igazán hiszek benne, pont azért is mentem el :D

2013. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen egy ismerősöm megjósolta a tenyeremből hogy nem lesz gyerekem. 2 hónapja (másfél év próbálkozás után) kiderült, hogy a férjem azoospermiás. Mivel nem hiszek az ilyesmiben, azt mondom véletlen egybeesés. Bízunk benne hogy az orvosok segítségével előbb-utóbb rácáfolunk a "jóslatra".
2013. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta Müller Rózsa jósnő, hogy két gyerekem születik.

Végül is három gyerekem van. Kettőt eltalált, a harmadik a bónusz :)

2013. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon régen, még tanuló koromban egy tipikus cigányasszony (ékszerek, rózsás szoknya, fejkendő, stb.) azt jósolta, hogy 4 gyerekem lesz, 1 fiú, 1 lány és 1 lány ikerpár.


1 fiú megvan, a második fiú a pocakban, többet nem tervezünk. Viszont amit ezeken kívül mondott (én is leírtam akkor) az minden bejött.

2013. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jósolt egy jósnő évekkel ezelőtt, hogy két gyerekem lesz. Egy fiú és egy lány. Két fiam van, és nem tervezünk többet.
2013. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!