Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit éreztettek, amikor megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztettek, amikor megcsaltátok a párotokat? Nem volt lelkiismetfurdalásod?

Figyelt kérdés
Kiderült? Együtt maradtatok? Hogy tudta még az érintett fél? Miért tetted meg?

2013. okt. 15. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
kidobott, mert nem akart vele megbántani, nem vallotta be, mástól tudtam meg, szakított magyarázat nélkül, és ugyanúgy csajozik azóta is.
2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szokásom a megcsalás.
2013. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a GyK-n mindenki hűséges, szentéletű erkölcsös emberek vannak, felesleges kérdés volt ez.
2013. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az volt huogy egy másik lánnyal összebújva néztem filmet, de semmi más. Nekem már az után is lelkiismeret furdalásom volt :D
2013. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sose derült ki. Egyszer, több, mint egy évvel a szakítás után elmondtam, kicsit megsértődött. De ő is megcsalt (ezért tettem én is). Nem volt lelkiismeret furdalásom, csak izgultam, hogy ne derüljön ki.
2013. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző barátommal 2 évig voltam együtt. amikor 4 hónaposak voltunk, volt lehetőségem megcsalni egy buliban egy nagyon helyes, szimpatikus, vicces sráccal, de nem tettem meg, mert szerettem a barátomat. amikor már csak magamnak hazudtam, hogy szeretem, megcsókoltam egy másik fiút (ekkor már túl léptük a 2 évet). nem is egyszer. nem derült ki, nem mondtam el. volt lelkiismeret furdalásom, de boldog voltam az új fiúval, örültem a lopott óráknak.:) gondolkoztam, hogy szakítsak a pasimmal... végül megtettem két héttel az első megcsalás után. beleszerettem másba, ennyi, ez volt az indítékom.:) azóta is ezzel az új fiúval vagyok! :)
2013. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiderült.

Az után hogy kiderült együtt maradtunk még 8 hónapot.

Úgy tudta meg, hogy bevallottam.

Azért tettem mert fellángoltak az érzelmek az exxel. Vele csaltam meg az akkori barátomat.

És nem voltam biztos az érzéseimben az új barátommal kapcsolatosan.


Mit éreztem? Izgalmat, vonzalmat az iránt akivel megtettem, ugyanakkor bűntudatot, és lelkiismeret furdalást is. De ez már régen volt. Azóta felnőttem. Megkomolyodtam. És nem csinálok ilyesmit.


27/N

2013. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!