Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb illatú...

Melyik a legfinomabb illatú babafürdető és törlőkendő?

Figyelt kérdés
Most csak az illat érdekel, az összetevők meg stb. nem.
2013. okt. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Gabi fürdetőszert használunk, jó az illata. Törlőkendőből a Huggies-t használunk. De ha csak az illata "számít", akkor nagyon kellemes a Gabi és a Neogranormon törlőkendő is.
2013. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na ez az a dolog ami abszolút ízlésfüggő. Az előző hsz. pl a Gabit írta, nekem meg az nem tetszik, szerintem nagyon émelyítő a szaga.

Nekem a legjobban a Johnsons termékek illata tetszik, viszont nem használhatjuk, mert a kisfiam allergiás rá.


Egyébként újszülöttnek nem szabad illatosított kozmetikumokat használni. A gyerekorvos fel fog írni nektek gyógyszertári fürdetőt, popsikrémet, és az első hónapokban csak azokat szabad használni.

2013. okt. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nivea,az első félévben csak azt használtam a fiamnál
2013. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!