Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyáknak milyen...

Egyedülálló anyáknak milyen plusz összegekre számíthatnak, illetve milyen kedvezményeket vehetnek igénybe?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anya vagyok 1 gyermekkel, az apa nem vállalta, nekem meg rossz az anyagi körülményem. Segítsetek kérlek, hogy milyen "segélyek" vannak, hol milyen kedvezményt tudok igénybe venni, ...

Azt tudom, hogy a családi pótlék +1000 Ft, de más segítség nincs az államtól?

Nem pénzéhes vagyok, hanem tényleg rászoruló. Gyerektartást meg nem kapok, de ebbe ne menjünk bele. Bármi ötletet szívesen veszek, ami megkönnyíti a mindennapokat, nem kell feltétlenül a családi állapothoz kapcsolódni. Például valaki tanácsolt olyat is, hogy 1 főre eső kereset a háztartásban nem ér el egy bizonyos összeget, akkor is kaphatok valamilyen támogatást?!

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!


2013. okt. 28. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Zabmestert javitanam egy picit: nem ket evre elolegezik meg, hanem haromra es annak lejarta utan egyszer ujra megigenyelheto megint harom evre, tehat 6 evig lehet az allam altal megelolegezett tartasdijra szamitani.
2013. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zabmester ***** válasza:
Bocsánat, két évre emlékeztem, ezek szerint rosszul. Viszont az újraigénylésnél az is kell, hogy be tudják hajtani az adóson az addig megelőlegezett összeget, legalább is amikor utoljára ennek utánanéztem, akkor még így volt, igaz, az már pár éve volt.
2013. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!