Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves babának milyen játékot...

1 éves babának milyen játékot vegyünk, amivel eljátszana?

Figyelt kérdés
Sziasztok , kisfiam 1 éves lesz Decemberben , és ott a Karácsony is. Kap egy FP hipp-hopp zebrát , labdákat , leporellót , képeskönyvet , családtól dömpert , Lego duplot mókakockát . Karácsonyra szeretnék venni neki valamit ami fejleszti is és le is köti. Mivel játszik a Ti babátok szívesen?(tudom mindenel ami nem játéknak készült :D ) Gondoltam egy babatelefonra is , a simbának van kagylós az aranyos.

2013. okt. 29. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem is értem, minek árulnak ma még kagylós baba-gyerek telefonokat, amikor már nem látnak igazi olyat, vagyis honnan tudná, hogy az mire való, miért érdekelné, miért játszana vele?! Az én 13 hónaposom "kapott" egy leselejtezett rendes, igazi mobilt, egy "leselejtezett" mobiltokkal. Annak nem baj, ha nyálazza, ha leesik, viszont ugyan olyan, amit anya és apa nyomkod :) Szintúgy a pénztárcával is így csináltunk. Nem használt pénztárcába sok-sok lejárt bankkártya- imádja! :)

Kérdésedre válaszolva - Szereti a formabedobós játékát, fa építőkockákat, gumis-puha építő kockákat, duplo-lego babáknak való kis építőt-vonatot, bármit ami gurul: autó, busz, traktor, főleg ha még hangot is ad ki, nyomkodhatja,stb. Imád pakolászni, keverni, ezekhez alkatrészek, pl: kis poharak, kis kanalak, dobozok, stb. Imád "olvasgatni", lapozgatni, tapogatni a tapintós könyveket, szóval a könyveknek biztosan örülni fog a kisfiad is. És persze a labdák is egyre jobban érdeklik, általában mindkét kezébe fog egyet, és egyszerre dobja el őket, aztán teper utánuk :)Ja, és ami mostani újítás, az a mágneses rajztábla - annál nem baj, hogy a szájába veszi mindig a ceruzát, de már tud firkálgatni vele.

2013. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
labda, kocka, szobahinta, libikóka, könyvek és a plüssök voltak a gyerkőc kedvenc játékai ennyi idősen.
2013. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szandy89 ***** válasza:
az én kisfiam kedvenc játékai( most októberben volt 1 éves): fp tanuló kutyaház, fp laptop, formabedobó, mesekönyvek. Építő kockák, labda.
2013. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!