Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hilda, Lálita, Julianna,...

Hilda, Lálita, Julianna, Vilma, Janka, Jutka nevekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha már muszáj lenne választanom, akkor én is inkább a Júliát választanám a Julianna helyett. Vagy Janka. A többi név nekem nem tetszik.


(Ezt már nagyon zárójelesen jegyzem meg, hogy a Vilma, Janka, Jutka hármasról a Szomszédok c. sorozat ugrott be :D)

2013. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én Vilma vagyok.

Imádom a nevem. Nagyon különleges. És vicces, hogy mindenki a frédibénivel jön, vagy a scoobydooval. Abszolút megtanultam kezelni a helyzetet. :D

2014. szept. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hilda- simán csak csúnya

Lálita- bohócos, csóró Lalira emlékeztet

Julianna- régies, ezt sem adnám

Vilma- ugyanaz nálam mint a Hilda, de erről még a villa is beugrik

Janka- babás, nem szép Jutka- öreges nagyon

2018. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
randa mindegyik
2018. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én kislányom Julianna. (7éves)

Nálunk is voltak akik azt mondták hogy régies név,de ez csak addig tűnik úgy amig meg nem szokják.

Pont azért tetszik mert manapság nem nagyon adják viszont dallamos jó a hangzása.

Becézve akár modern névvé is alakíthatjuk. pl. lehet Liának is hívni

2018. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Lálita kivételével egyik sem elrugaszkodott vagy vállalhatatlan név. Nekem a Julianna és a Janka tetszik. Jutka helyett inkább Judit, azt ugyanúgy lehet Jutkának becézni, de ha felnőtt lesz, komolyabban hangzik a Judit. Julianna helyett is inkább a Júliát, de alapvetően mindkettő jó név.
2018. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!