Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki beoltatta magát annak...

Aki beoltatta magát annak volt mellékhatása? Vagy mi volt? H1N1

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig fájt a karom, délután kaptam este állva el tudtam volna aludni. De egyébként semmi más nem volt, semmit nem éreztem másképp.
2009. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit érzékeny volt a szúrás helye, de egyébként semmi.
2009. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hete kaptam. 3 napig éreztem a szúrás helyén egy kis feszítő érzést, semmi más. Nagyon oltás ellenes vagyok. Soha nem kaptam semmit (a kötelezőkön kívül), de mostanra nagyon megkönnyebbültem.
2009. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szervezetnek kb 7-12 nap kell ahoz hogy elkezdje kidolgozni a szert!Addig semmiféle mellékhatás nem jelentkezik!És szerintem utána sem!Én a sima influenza elleni oltás után is mindig 8-10 nappal benáthásodom!És ez a normális, mert azok is influenzavírusból készülnek!
2009. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete oltattunk, egyedül a 19 éves lányomnak fájt az egyik karja (amibe a szezonális vakcinát kapta) néhány órát, a 18 éves fiamnak sem semmi, nálam sem semmi... :D

Mi mindkét vakcinával oltattunk egyszerre (szezonális és H1N1).

2009. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az nem okozhat hatranyt hogy meg sose oltatam be magamat influenza elleni oltassal?
2009. nov. 14. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem oltottam be magam sose még influenza ellen, de most kértem a H1N1 ellen oltást , mert van egy 4 hónapos babám. 1 hete kaptam az oltást, a doki mondta hogy picit fájhat a kar tőle, ezért a balba adta, így is volt, két napig egy ici picit fájt a karom, ha felemeltem. Ennyi.
2009. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjemnek és nekem fájt a karunk néhány napig, a kisfiam (16 hónapos) semmilyen mellékhatást nem mutatott. Keze nem fájt, jó volt a kedve, láza, hőemelkedése nem volt.
2009. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!