Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt magas vérnyomá...

Terhesség alatt magas vérnyomásra szedett valaki Dopegytet + Betalocot együtt? Lett valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
3x1 Dopegytet kell szednem, és napi 1 Betalocot. (egész pontosan Metroprololt, de az ugyanaz)
2011. máj. 25. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
én napi 4x2 dopegytet és 2xfél betalocot szedtem.nem volt mellékhatása egyikünkre nézve sem.viszont az utolsó hetet kórhátban töltöttem.
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Sajnos évek óta magas a vérnyomásom, amikor megtudtam hogy terhes vagyok, a korábbi gyógyszer helyett írták fel a Dopegytet, de nem volt elég, most vagyok 14 hetes, és kell mellé a Betaloc napi 1, és úgy néz ki hogy kezd helyrejönni a vérnyomásom.
2011. máj. 26. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1x1 D, 2x1 b-ot szedtem a terhességem alatt, 2 héttel hamarabb be is fektettek így is, mert ezek mellett is brutális volt a vérnyomásom. Szülés után még hónapokig valami mást kellett szednem, aminek már nem emlékszem a nevére, mert annyira brutális volt a vérnyomásom, nem bírták levinni. Szoptatni is tudtam amellett.
2011. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És Titeket mikor vettek táppénzre? Engem kiírtak már az elején, a 10. hét környékén, igaz a vérnyomás mellett még vizesedek is.
2011. máj. 30. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!