Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vigyem el ügyeletes szemészetre?

Vigyem el ügyeletes szemészetre?

Figyelt kérdés

Sajnos felelőtlen voltam, nem vettem észre,hogy a gyerek letekerte a körömlakklemosóm kupakják. Egy picit belelöttyintett a szemébe! Azonnal kimostam bő vízzel, meg jobb híján cseppentettem bele egy csepp Visine-t!

Nem vörös szemgolyó, csak a környéke picit pirosabb, de az meg lehet,hogy a dörzsöléstől! Nem fáj neki!

Mi pont utaznánk el, de az nem is lényeges. De most nem tudom eldönteni,hogy vigyem-e! Tőlünk 30 km-re van a szemészeti ügyelet!

Ti bevinnétek?


2013. nov. 3. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, ami biztos alapon bevinném.

Ha nincs is semmi gond, akkor is nyugodtabb lennék.

2013. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp elvinném, mert én csak így tudnék megnyugodni, hogy nincs semmilyen mértékű károsodás!
2013. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ok! Beviszem!

Ja egyébként acetonmentes volt, és most már a környéke sem piros, de akkor beszaladunk vele!

2013. nov. 3. 08:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is bevinném, mert ő meg tudja vizsgálni, hogy van-e esetleg valami szaruhártyasérülés, és akkor ír fel rá hámosító szemkenőcsöt, vagy valami ilyesmi.


Anyunak egyszer a mész cseppent a szemébe festéskor, és nem is vette észre ,csak 1-2 nap múlva, akkor kezdte bökni, fájt neki, és kiderült, hogy lett egy kis sérülés ott, és kellett rá kenőcs.

2013. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!