Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 9 éves kislánynak hány...

Egy 9 éves kislánynak hány darabos puzzle való?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ebben jártas, rokon kislánynak akarok puzzlet venni szülinapra a kedvenc meséjéből. Csak nem tudom, hogy hány darabos lenne jó, ami már nem dedós szint, de nem is túl nehéz. 100 darabos jó vagy inkább 160? Esetleg 200. Ilyen méretekben van, amit kinéztem. Az is fontos, hogy ne legyen túl nagy, hogy be tudja keretezni és ki tudja tenni a falra.
2013. nov. 3. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom ebben a korban egy 500 darabossal már elboldogult...


Ha félóra alatt kirakja, az sem jó...

2013. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor keresek valami nagyobbat.
2013. nov. 3. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom 3 éves, 60-ast simán kirak, de a 100-as is megy neki.A 6 éveseknek valót simán kirakja.

Egy 9 évesnek szerintem már egy 500 db-osnak simán mennie kellene. Amúgy rajta van a puzzle-on általában, hogy menyi idősnek való.

2013. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!