Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gázul néz ki, ha...

Szerintetek gázul néz ki, ha egy kissé túlsúlyos kismama legginget és hosszú tunikát vesz fel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Amíg jól érzed benne magad, a jó ízlés határain belül mozogsz és nem hordod a leggingst mint nadrágot addig nem gáz :) Én is abban járok.
2013. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2013. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én 38 hetes vagyok és már úgy vagyok vele, hogy mindegy mit veszek fel csak rám jöjjön. Ha ebben érzi jól magát a kismama akkor hordja ezt. Úgy gondolom felnőtt nő feltudja mérni milyen alkalomhoz milyen ruha illik, vannak ruhák amiben otthon simán el van az ember mert kényelmes, és vannak kevésbé kényelmes ruhák, de az utcára is hordhatók.
2013. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem gáz, hanem praktikus, ha a hosszú tunika eltakarja a pocit, feneket, csípőt, akkor ízléses lehet.

Akár túlsúlyos, akár csinos egy kismama, a leggings az nem nadrág, nekem nem tetszik, amikor a pocak nincs megfelelően takarva, látok olyat is, amikor a leggings pólóval, ami nem takarja el még a pocit sem, hát az gáz, de ízlések és pofonok különbözőek.

Én az egész terhességemet megoldottam 3 leggings és jónéhány tunika variálásával, még most szülés után pár héttel is azok a legpraktikusabbak, mert még van mit takargatni a hasamon!

2013. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Nem. A leggings egy harisnya, ha hosszú felsővel veszed fel, nincs benne semmi ízléstelen.

Rövid pólóval meg annak se kellene felvennie, akinek jó alakja van....

2013. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zabmester ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt, ha olyan a tunika, akkor nagyon ízléses, előnyös.
2013. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!