Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idő után...

Szülés után mennyi idő után megy vissza a has?

Figyelt kérdés

Azok válaszait várom akiknek természetes szülésük volt.

Kétségbe vagyok esve :( 2 és fél hónapja szültem 24-éves vagyok és akkora bőr van a hasamon hogy amikor tükörbe nézek undorodok magamtól.a pólóimból kicsüng :( jelenleg 69 kg vagyok 156cm magas, 3600 gr volt a pici mikor szültem ..



#pocak szülés
2013. nov. 4. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát amíg ilyen kövér vagy,ne várj mást!

Tessék dolgozni hasizomra.

2013. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Vagy jó géneket öróköltél, és akár pár hét alatt eltűnik, vagy tenni kell érte. Haskötőt vagy hsszorítós bugyit használj.

Én természetesen szültem 2x, 35 és 37 évesen. Pár hét alatt eltünt a hasam. Ez szerencse. Van akinek tenni kell érte.

Mondjuk én a 180 cm- emhez voltam szülés után 2 héttel 69 kg.

2013. nov. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom! Lepontozni azért, mert tényeket írtam le?.........

Savanyú a szőlő, vagy mi?

2013. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem is inkabb a sulyoddal van baj.Nekem nem volt lecsungo hasam kozvetlenul a szules utan sem,bar 2 hetig ugy neztem ki,mint egy 3-4 honapos terhes.2 honappal szules utan mar teljesen lapos volt a hasam,mint elotte.
2013. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a 6 hetesen már semmi hasam nem volt. Mondjuk igaz, hogy 50 kg voltam 160 centihez.

Szóval, először a súlyfeleslegeddel (merthogy van) kellene kezdeni valamit. Ha akkor is marad a has, akkor arra gyúrni. Máshogy táplálkozni. Ha megfelelően sportolsz, olyan nincs, hogy nem tűnik el a has. A bőr lóghat rajta, de fiatal vagy még, jó esetben rugalmasak a szöveteid, annak vissza kellene mennie.

2013. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hordok has szorítót is és tornázok, vagy 3 évvel ezelőtt fél évig kickbox edzésekre is jártam,szép hasam volt,most szinte alig eszem max vizet iszok. ... Utolag még annyi kérdésem lenne hozzátok közületek hányan dohányoztok ?mert én abszolut nem sem kávé..
2013. nov. 5. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom,nem kávézom,nem iszom alkoholt se.

Szülés után 1 hónappal,már teljesen lapos hasam volt.

166 cm és 50 kiló vagyok.

2013. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!