Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor tér vissza...

Szülés után mikor tér vissza a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem császárral. A libidóm a béka feneke alatt, szülés óta egyszer voltunk csak együtt a férjemmel...Másoknál hogy működik ez? Mert engem eléggé deprimál, hogy a nemi vágyam ennyire lesüllyedt :(
2013. nov. 1. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez emberenként változó. Gondolj arra, hogy terhesség előtt hogyan mentek a dolgok. Például nálam akkoriban mindig az volt, hogy pontosan 12 óránként jött rám a ... érted. De ha kimaradt 1-2 alkalom, akkor utána napokig semmi késztetésem nem volt. Szóval nálam a "minél gyakrabban, annál inkább" elv működik, így ezt próbálom alkalmazni. Viszont nekem a régi sosem lett, ritkult a szintje.

Szóval gondolj vissza rá, hogy neked anno hogy volt, mit szerettél, mi volt az, ami gyakoriságra késztetett, stb, és próbáld azt alkalmazni.

2013. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Terhesség előtt az egekben volt a libidóm, és most meg a nullára redukálódott, eltűnt...Gondolhatok én bármire!

Viszont sűrűn álmodom róla, ezért gondolom, hogy a tudatalattim jelez, hogy hiányzik azért...

Meg arra is gondolok, hogy talán azért van ez, mert nagyon nehezen tudok azonosulni ezzel az új "önmagammal", mintha egy új személyiség lenne, amit meg kell szokni. De nagyon sok minden iránt megváltozott az érdeklődésem, ami fontos volt (zenék, hobbi stb) egyáltalán nem érdekel már, fura...Úgy érzem, mintha újból fel kellene építenem önmagam, csak kíváncsi lennék ez mennyi idő.

2013. nov. 1. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szoptatsz-e, meg hogy megjött-e már újra a mentruációd, de nekem amikor átaludta az éjszakát a lányom és lecsökkent egy kicsit a tej mennyisége, beindult újra a ciklusom, (4 hónapos volt ekkor egyébként) akkor tért vissza a libidóm. De olyan mértékben, hogy a férjem már zaklatásnak vélhette néha :) Volt olyan, hogy már lefeküdt aludni korábban, és mikor én is mentem aludni, felkeltettem, hogy kívánom, legyen valami :)


Szóval kellett rá várni bőven, de visszatért :)

És egyébként én is álmodtam róla, de mikor kínálkozott az alkalom, nem éreztem ellenállhatatlan vágyat :)

2013. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a dolog teljesen természetes, ezt jó, ha tudod. A testünk ugyanis tudja a dolgát: amíg a babát tápláljuk ezerrel, és nem tért vissza a ciklusunk (átmenetileg nem vagyunk fogamzóképesek), addig nem is jelez nekünk a vággyal, hogy új utódot "fogadjunk". Nekem a szülés után csak 15 hónappal rendeződött a ciklusom, addig ugyanígy voltam, mint te. Én is szoptattam.

De! Amit tehetsz: hogy tudatosan megismered a tested működését, és elhiszed, hogy a tested azért becsapható: engedd, hogy a férjed kedvet csináljon. Onnantól beindulnak a dolgok. Ha egyszer egy üzlet beindul... :))

Szóval: türelem, türelem, türelem, szerelem...

2013. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor erotikus álmokból felébredsz, akkor nem lenne alkalmas a dolog?
2013. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Èn már alig vártam a 6 hét leteltét. De agyilag nehéz Volt vissza állni rá. Ott a gyerek stb... De mivel a testem nagyon akarta így az elsö 1-2 alkalommal legyürtem ezt. Aztán már agyilag Sem Volt gond.


Szerintem nézzetek ki egy olyan idöpontot amikor a baba biztosan alszik(nem kell este legyen), majd vetközzetek meztelenre, takarozzatok be, és fekügyetek egymás mellé. Beszélgessetek, majd ha megkívánjátok egymást akkkor hajrá, ha nem akkor másnap is. Addig ismételgessétek amíg nem megy könnyedén.

2013. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom már 11 hónapos volt,mikor azt mondtam a férjemnek,hogy most érzem,hogy ugyanolyan a szex,mint azelőtt,és ,hogy végre én is kívánom.Addig kb .havonta egyszer.Nekem ennyi idő kellett,de ez mindenkinél változó.
2013. nov. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha. úgy értem már nem lesz soha olyan mint régen. mikor már felnő akkorra meg te öregszel meg és azért lesz másmilyen az igényed.

amúgy fokozatosan tér vissza szerintem

2013. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!