Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hetesen vihetem ki...

Hány hetesen vihetem ki újszülött babámat sétálni most, hogy jönnek a rossz idők?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napos kortól levegőztesd a lakásban, majd 8-10 napos kortól már ki lehet vele menni rövidebb, majd egyre hosszabb időkre. Jót tesz nekik a hideg száraz levegő.
2013. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja-ja, először tényleg csak levegőztesd, és majd később vidd ki a szabadba, főleg akkor, ha nem esik úgy, mint most :) (esőbe még ne is vidd ki, mert nem tudhatod, hányszor kéredzkedik, "sírja magát" a kezedbe)

a hidegben majd sétálhattok nyugodtan, adj rá majd meleg ruhát/takarót/bundazsákot hogy ne fázzon, és persze ne órákra tervezzétek a sétát (kivéve, ha te nem vagy fázós, ő meg jókat tud aludni a kocsiban) :)

2013. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először a szobába levegőztessed, felöltözteted és kinyitod az ablakot teljesen. Aztán 10-15 naposan már mehetek 10-15 perc sétára, 3 nap múlva már 20-30 percesre stb. Jól felöltözteted időjárásnak megfelelően és semmi baja nem lesz. Novemberi a babánk szóval mi is pont ilyen hidegben szoktattuk levegőhöz, soha egy köhintést nem hallottam tőle. Nagyon jókat szunyókált a levegőn, és nekem is jó volt mikor egy-egy szép napsütéses nap volt és akár 1 órát is lent tudtunk sétálni.
2013. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!