Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák vállaltatok volna...

Anyukák vállaltatok volna akkor is gyerekeket, ha nem járnak alanyi jogon támogatások?

Figyelt kérdés

Kérdőív szakdolgozatomhoz,egy hetem van,hogy leadjam,15 kérdésből áll.

[link]

Köszi ha kitöltöd és nem jelzed szabálytalan kérdésnek.


2013. nov. 6. 06:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem valami jo kérdőív. Ha eleve nem akarok tobb gyereket vállalni, akkor hogy töltse ki az ember a "ha eltörölnék" kérdést? Marhára mindegy, se igy, se ugy nem akarok tobb gyereket. Emellett nem csak GYES, GYED, gyet, munka es munkanélküliség van. En pl háztartásbeli vagyok közös döntéstől, nem hiszem, hogy ez munkanélkülinek számítana.m
2013. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy jelezted!
2013. nov. 6. 06:58
 3/24 A kérdező kommentje:
Javítva.
2013. nov. 6. 07:09
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Istenbiz' ki akartam tölteni. DE:

"Ha nem járna a szülés után anyasági támogatás,akkor is vállalna még további gyermeket/gyermekeket?"

Ezt a kérdést megcsillagoztad, hogy kötelező kitölteni. De én nem akarok több gyereket és ez nem függ az anyasági támogatástól. Ilyen válaszod nincs. Vagy ne legyen kötelező kitölteni, csak annak, aki még tervez gyereket.

2013. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Bocs a kotozkodesert, de:

- a jelenleg dolgozik e kérdéshez en írnék egy egyebet is-lehet rokkantnyugdíjas, tanuló, bármi.

Itt megint csak nincs "nem akarok gyereket, mindgy hogy van e tamogatas vagy sem"

Ha nem járna a szülés után anyasági támogatás,akkor is vállalna még további gyermeket/gyermekeket? *

Összege 2013. évben 64 125,-Ft.

Bocs :)

2013. nov. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,javítom!
2013. nov. 6. 07:33
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Megirnad majd az eredmenyt %-ban? Csak ugy kovancsisagbol kerdezem.
2013. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi javítottam. Igen megírom,ha nem törlik a kérdést.
2013. nov. 6. 07:39
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is kötözködöm: "A következő kérdésre kérem csak azok válaszoljanak,akik szülés után Gyed-ben részesültek: Akkor is vállalt volna gyermeket,ha a GYED után nem járt volna a további időszakra GYES?"

Nincs olyan opció, hogy a GYED lejárta előtt munkába áll, pedig vagyunk úgy egypáran, hogy nem várjuk ki a gyermek 2 éves korát, és vissza kell menni dolgozni.

2013. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Kitöltöttem :) 1, 5 voltam
2013. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!