Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok nekem hagyományos fiú...

Írnátok nekem hagyományos fiú neveket?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok amik ma is megállják a helyüket, de azért nem hívják így minden második kisfiút.
2013. nov. 7. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyományos,és ami ritka manapság?

Imre,Ferenc,István,Károly,Mihály,Zoltán,Miklós,Csaba,

2013. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
László, Attila, Gábor, Péter, Antal, Miklós, Mihály, Márton,ezek szerintem a mai napig szépek, és azok is maradnak.
2013. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
András (bár felénk elég sok kisfiút hívnak így), Péter, Tamás, Dániel, Szabolcs, Gábor, Lőrinc, Lóránt, Lóránd, Vince, Pál (Palkó szerintem tök aranyos), Tibor, Károly, Miklós.
2013. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attila, Dániel, Dávid, Róbert, Roland, Zoltán, Tamás, András, Dénes, Mihály.
2013. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nándor, Mátyás, Márton
2013. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adorján, Ábel, Ágoston, Ákos, Ambrus, Andor, Amand, Áron, Aurél, Balázs, Bálint, Bánk, Barnabás, Benedek, Bertalan, Domonkos, Donát, Edmond, Egon, Emil, Erik, Etele, Ferenc, Flórián, Frigyes, Fülöp, Gellért, Gusztáv, György, Gyula, Henrik, Ignác, Ince, János, Jenő, Kálmán, Kázmér, Kelemen, Konrád, Kornél, Kristóf, László, Lehel, Lénárd, Lukács, Márk, Róbert, Richárd, Sámuel, Sebestyén, Szilárd, Tibor, Vencel, Vendel, Zsolt
2013. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!