Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 éves fiú szülinapi bulijára...

11 éves fiú szülinapi bulijára tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

A vele egyidős osztálytársakat, haverokat hívna el kb. 8-an 10-en lennének. Tudnátok vmi jó ötletet adni, hogy ne legyen unalmas házibuli, meg ne "dedós" programok legyenek, mert már kezdenek nagyfiúk lenni, de még gyerekek.

Mikor alsós volt könnyebb volt kitalálni bármit, de most már 5-es, ha a haverok átjönnek, csak zenét hallgatnak meg a telójukon lógnak, jó lenne szülinapra vmi érdekes kreatív proram, ami feldobja a hangulatot, és emlékezetessé teszi, de semmi ötletem nincs.

Segítsetek, ha tudtok. Köszi előre is!!!!



2013. nov. 7. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Bowling pálya bérlés?
2013. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez ütős ötlet, de nincs a környéken.

Vidéken lakunk, mindenképpen valami házon belüli megoldás kellene.De valami versenyszerű, csapatjátékos dolog, ami lekötné őket.

2013. nov. 7. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szégyenlősek lehetne házi karaoke versenyt tartani.

Netről tölthetsz le karaoke zenét csak mikrofon kell, vagy az se muszály.

2013. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A most divatos témapartik közül válassz egyet. Az én fiam nyáron volt 11 éves és Minecraft bulit szerveztünk neki. A torta, a meghívó és a partin játszott játékok tükrözzék a kitalált partitéma hangulatát. Pl. Minecraft bulinál dekoráció zöld, barna, fekete lufikból állt. Ha nincs ötleted írd be a google-ba hogy kölyökzsúr és ott láthatsz egy csomó ilyen buli témát. Vagy írj privát üzenetet.
2013. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Készíthetsz pinata-t, aminek a belsejébe curkokát és apróbb ajándékot rejtesz, és nekik egyesével bekötött szemmel kell "szétverni".
2013. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nememlékszem ***** válasza:
Hááát, megkérdeztem a 10,5 éves fiamat, itt ül mellettem. Nagyon sokszor hívják buliba, havonta 1 biztos van, szóval sokfélében volt már. Azt modja, a legjobbak azok, ahol kibérelnek valamit és ott van a buli (bowlingpálya, paintball, ilyenek), meg ahol diszkót csinálnak, klassz fényekkel meg zenékkel. Ezekbe persze lányokat is meg szoktal hívni. :) Személyes tapasztalatom az, hogy ezekbôl a diszkós bulikból jön haza a legboldogabban, legfáradtabban. :)
2013. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lézercsata? Szerintem nagyon élveznék!
2014. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!