Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok adni ötleteket 2...

Tudnátok adni ötleteket 2 éves kislány szülinapi ajándékához?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. szept. 18. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

képeskönyv, valami kirakó, gyurma, lemosható filctoll, babakonyha, babakocsi, formaillsztő, éoítőkocka, duplo


Nem tudom, mivel játsuik szíesen... Vannak olyan játékok, amire az van ráírva 3 éves kor alatt ne. Bíráldfelül.:)

2013. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Legszívesebben az idegrendszeremen. :)

Amúgy mindennel egy kicsit. Baba, motor, építő (duplo szerű)

2013. szept. 18. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
futóbicikli, kiskonyha, ha már van, akkor ahhoz kellékek, takarítószett, duplo, gyurma, fa puzzle 20-24 darabos, rajztábla, az enyém az autókat is szereti lány létére, valami hasonló könyv: [link]
2013. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a lányom unokatesójának ezt vettem (lány), a 2 éves szülinapjára!

Óriási gyurmakészlet, 1 óriás plüss béka, fa macis öltöztetős kirakó.


Szomszéd kisfiúnak ezt vettem a 2. szülinapjára:

mesekönyv (fejlesztős, meg kell keresni bizonyos formákat), 1 melegítő, 1 csomag állatos keksz.


Mindenképp több kisebb dolgot vegyél, mint könyv, valami nasi, plüss állat, fejlesztő, kinti játékot én nem vennék, hiszen jön a hideg, kisvonat, ha lány, babakocsi babával, azt az én lányom is imádja, vagy akár élményt is adhatsz neki, én pl. a 11.kerület ÚjBuda centerbe szoktam vinni a lányomat fodrászhoz, (Családi Hajazoo) élmény fodrászat a gyerekeknek, facebook-on is fent vannak... ha pl. oda elviszed, vagy adsz neki egy fodrászkodást +kozmetikai csomagot, vagy ajándékot, ez is szuper ajándék, és legalább élmény nem tárgy!

2013. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!