Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák voltatok már kiránduln...

Anyukák voltatok már kirándulni, wellnesselni 2,5 éves babátok nélkül 2-3 éjszakára?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2013. nov. 7. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de úúúúúúúúúúúúgy kipróbálnám! :)))
2013. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem, de én is mennék. :))
2013. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még csak 1 éves,de mi már voltunk,3 hete 2 éjszakára (régebben is így jártunk-péntek-vasárnap).

Anyukámhoz átvittük,jól elvolt.

2013. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én most azt mondom,hogy mennék!

Most jöttünk haza egy wellnessről a kétéves fiunkkal. Katasztrófa volt. Nem tudom,hogy most ezt a kort éli-e, vagy alapból ilyen lesz, de mindennek volt nevezhető ez a pár nap, csak pihenésnek nem! :)

Felmerült bennünk,hogy ha tavasszal megyünk,akkor maradjon a mamiékkal, mert szemmel láthatóan ő sem igazán élvezte (a vizet igen, de egy idő után meg unta).

Évente kétszer biztos elmegyünk, mondta a férjem,hogy az egyikre menjünk kettesben, a másikra visszük.

Még igaz, messze van, de kíváncsi vagyok, hogy aki volt már így gyerek nélkül, az hogy érezte magát!

2013. nov. 7. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kompromisszumok, ez így teljesen jó, szerintem! Egyik legyen a családi wellness, másik meg a kettesben töltött! Jól teszitek!
2013. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit kisebb volt, olyan 21 hónap körül, amikor elmentünk nélküle két éjszakára a férjemmel, Nagyon jó volt! Következő hónapban megszületett a kistesója, de már ő is másfél éves, így azt tervezzük, hogy megismételjük a kiruccanást. Egy ekkora gyerek már nem csecsemő, nem lesz semmi baja, ha 2-3 napot a nagsszüleinél tölt.
2013. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos 2,5 éves már 1,5 éve nem nevezhető babának és igen voltunk,sőt sokkal kisebb volt mikor először aludt egyedül a nagyszülőknél
2013. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zabmester ***** válasza:
Nem voltam, sőt, ilyen wellness hétvégén még soha nem voltam, de mennék, illetve mentem volna akkor, amikor ennyi idős volt a fiam. 2.5 évesen amúgy simán rábíztam anyukámra 2-3-4 éjszakára, amikor barátnőket látogattam, és nem volt ebből semmi gond. Én is jól éreztem magam, ő is jól érezte magát, szóval nekem ez simán belefér.
2013. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!