Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha összeveszunk a párommal a...

Ha összeveszunk a párommal a 3éves gyerekünket is elmondja a fekete földig. Miert van ez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 19:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg par napja furcsa dolgokat/nőkkel,sexel/kapcsolatos dolgokat talaltam a telojaba,persze mindent tagat....
2013. nov. 8. 19:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagyis. Teged az bant,hogy a veszekedesetekbe belerakja a gyereket is?
2013. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem...minekunk van vitank,joll osszeveszunk...majd bemegy a fiam szobajaba es ot is elhordja mindennek....nyomdafestéket nem turo szavakat hasznall a fiunkra is csak ugy semmibol semmibe....a gyereknek megjegyeznem semmi koze nincs a vitakhoz....
2013. nov. 8. 19:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért mert egy h.ü.l.y.e t.a.p.l.ó, aki tudja ha a gyereket bántja, azzal neked még nagyobb fájdalmat okoz. Menekülj!
2013. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Menekulnek en de sajnos nincs hova...csak a szuleim vannak de szukosen es nemakarok a o ''fejukre''menni igy anyasagi lejerta utann melo nelkul....mas lenne ha keresnek es adnak nekik pénzt....
2013. nov. 8. 20:04
 6/14 A kérdező kommentje:
En tudok kombinallni:-),de szerintem most ez azert van mert megcsalt es lehet rajott nem tolem kellet volna gyerek vagy valami ilyesmi!?
2013. nov. 8. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged?

gyorsan keress valami munkát ezt a pasast meg felejtsd el!

2013. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Fodrasz vagyok,de nemigazan dolgiztam a szakmaban..inkabb gyárakban dolgoztam,nehez allast keresni folyamatosan nezem az ajánlatokat:-(sajnos nem ilyen egyszeru...foleg1gyerekkel....
2013. nov. 8. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Valami képzést is kereshetnél akkor, illetve próbáld újra a fodrászatot, meg az is járható út lenne ha kiplakátolnád mindenhol hogy házhoz is jársz ki, amíg a gyerek óvodában van...
2013. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen kene a szuleim segitsege akkor is ilyen fiatalon nemigazan megy majd egyedul/bar de jo lenne/koszonom egyebkent,hogy segitenni proballsz:-)nagyon rendes vagy...valami muszaly lesz lepnem,mert ez igy mar nemmegy...azert durva,hogy a sajat veredet elszidod mindennek....
2013. nov. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!