Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szőke, göndör...

Lehet, hogy szőke, göndör hajú lesz a gyerekem (ha lesz)?

Figyelt kérdés
A barátom göndör és szőkésbarna, anyukám is szőkésbarna,de én sötétbarna vagyok,mert apu haja is az.
2009. nov. 17. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb a valószínűsége,hogy sötétbarna és hullámos lesz!Te hajad egyenes vagy milyen?Azt nem írtad!
2009. nov. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah bocs lemaradt...az is lehet,hogy szőke és göndör lesz,de inkább a dominánsabb vonásokat szokták a babák örökölni!Nagy szem,sötét haj és szem...vastagabb ajak...magas,vékonyabb stb.!
2009. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekete nagyon göndör szinte afro hajam van. Mindenki azt gondolta, hogy a kislányomnak is göndör haja lesz, és rám ill. az én családomra fog hasonlítani. Erre tiszta anyósom....:) világoskék szemű szög egyenes világosbarna hajú, és kis töprincs.
2009. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az enyém csak kicsit hullámos és inkább a vékonyabb, bébi hajamban van göndör ghajszál,de nem vagyok göndör.

Anyukámnak is hullámos haja volt.Persze mindegy milyen gyerekem lesz,de azért egy szőke göndörhajú kislány, az szép lenne :), de pesrze az egészség a legfontosabb. Csak kíváncsi voltam.

2009. nov. 17. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

A férjem anyukája szőke-göndör kék szemű, az apukája sötétbarna hajú, barna szemű. A férjem szőke-kék lett, az öccse barna-barna. Ők jól elosztották :)

Szerintem lehet szőke babád :)

2009. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!