Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a játék való...

Szerintetek ez a játék való egy 21 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de lehet, hogy meg kell mutatnod neki, hogy játszhat vele, mert önállóan nem lesz elképzelése és akkor nem fog tudni mit kezdeni vele. 1 1/2 éves kortól ajánlja. Megjegyzem, kisfiam kapott egyik karácsonyra egy szerszámos kicsit ugyanettől a gyártótól, és soha olyan silány minőségű, vacak játékunk nem volt:( Győződj meg valahogy a minőségéről.
2013. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam, hogy együtt játszanánk. Egyedül amúgy sem nagyon játszik. Nekünk van egy wader-es dömperünk és az nagyon jó minőségű, mindent kibír. Ezért gondoltam erre. Jó, hogy mondod így megnézem, hogy ez jó minőségű-e?
2013. nov. 11. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok ismét! Na haragudj, de elnéztem! A kinagyításnál egy másik játék fotójára kattintottam, és aszerint írtam véleményt. Ez egy Ecoiffier állatos szett, másfél éves kortól... Na haragudj a figyelmetlenségemért!:(

Pontosítok: amire te gondoltál, azt 3 éves kortól írják. Az a tapasztalatom, hogy ezt érdemes betartani. Én is vettem már a kisfiamnak olyan játékot, ami a leírás szerint még korai lett volna, de én úgy gondoltam, már való neki. És nem tudott vele mit kezdeni:(

Amit te néztél, annak nagyon apróak az elemei, ahogy a fotón látom. Így egy 2 évesnek még nehéz kézbe venni. A funkciói meg még nem az ő érettségéhez való, így sajnos csalódottságot is okozhat neki a játék...., ami nem segíti az önbizalmát túlzottan.


Bocsánat még egyszer!

2013. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudnál valami mást ajánlani? :) Első gyereknél még nincs tapasztalat és olyat szeretnék venni, ami tényleg érdekli. Most a rajzolás és a gyurmázás a legnagyobb sláger nálunk. Nagyon szereti a könyveket, de az sok van. Inkább a kézügyességet igénylő játékokat szereti, és a memória kártyákat párosítani.
2013. nov. 11. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Lego Duplo, a Wow és a Fisher Price volt az, amivel nem tudtam mellényúlni:) Fejlesztenek, színesek, érdekesek, vidámak, strapabíróak..... A másfél évesen kapott Duplókkal még mindig sokat játszik a kisfiam, most 3,5 éves. Összeépíthetőek, így nem lehet őket megunni, számtalan variáció van. A Tullinál életkor és nem szerint is tudsz keresni.
2013. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!