Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én semmit nem tudok a kisbabák...

Én semmit nem tudok a kisbabákról, tudok könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom ez furcsán hangzik, de én 26 éves koromra én még semmit sem tudok a kisbabákról, mivel nincs a környezetemben. Azt sem tudom mikor mit esznek, mikor kezdenek el járni, beszélni, milyen oltások kellenek, milyen termékek, semmit.

Van olyan könyv, ami ezeket jól leírja, és legalább egy picit is felkészít egy nőt a gyermekre?

Köszönöm szépen a segítséget.



2013. nov. 13. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy csomó ilyen könyv, de szerintem hallgass az ösztöneidre, és minden rendben lesz :)
2013. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vida Ágnes, Babapszichológia. A módszereivel nem feltétlenül értek egyet, de a fejlődés menetét és hátterét szerintem jól leírja.
2013. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!