Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idegeskedés és stressz beindít...

Idegeskedés és stressz beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, és sajnos az Édesanyámnál most tüdőrákot diagnosztizáltak. Nagyon rosszul van, egyelőre semmi javulást nem értek el nála. Folyamatosan aggódom miatta és féltem, amit csak tetéz, hogy nem mehetek be hozzá a kórházba, az esetleges fertőzések miatt. De közben a babám miatt is aggódom, és nagyon nem szeretnék szülni még legalább hétig.
2013. nov. 14. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdeztem erről az orvosom, nálunk is eü gond volt, ráadásul nálam, terhesség alatt, ami babával nem összefüggő, de végig rettegtem, hogy baja esik. Azt mondta, hogy túl van pörögve a stressz kérdés, annyira nem veszélyes a terhesség alatt, mint amennyire óvják tőle a kismamákat. Nem kell feleslegesen aggódni, de semmi baja nem lesz senkinek, ha mégis nehéz időszakot élünk át. Őszintén sajnálom, ami veletek történik, igyekezz azért megnyugodni, mindnekinek jobb, de ne félj, a babának nem ártasz vele. Egyetlen dolgot nagoyn kell figyelni, a vérnyomást, hogy ne ugorjon ki.
2013. nov. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendkívül sajnálom anyukádat!


Nekem két barátnőm élt át épp így a terhesség végén irtó nagy stresszt, egyiküknél ennél súlyosabb dolog történt (talán a másiknál is, de az teljesen más természetű volt, így nehéz összehasonlítani), egyikük túlhordta a babát, a másikuk rendes időben megszült.

2013. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!