Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sok stressz beindíthatj...

Nagyon sok stressz beindíthatja a szülést? 36 hetes vagyok, és főleg az utolsó pár napban nagyon sok stressz, idegeskedés ér. Második baba.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat keményedek, bár az elsővel is sokat keményedtem. De mostanában többet fáj a hasam lent.
2011. jan. 24. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen meg gyorsíthatja a dolgot.
2011. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes voltam, mikor volt egy elég húzós hétvégém. Pénteken kezdődött a rossz hullám, és az egész hétvégém nagyon negatív volt. Sokat sírtam és idegeskedtem.

Hétfő éjjel pedig elkezdett folyni a magzatvíz...

Szóval szerintem igen!

2011. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem még legalább 1 hétig bent marad a kisasszony. Bár jó lenne ha végig, nehogy baja legyen. Aggódom kicsit.
2011. jan. 24. 19:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sok gond, baj, idegeskedés ér, főleg az elmúlt pár napban, bár lényegében már 3 hónapja tartós, de most nagyon felpörgött. Főleg a mai este. Tegnap negyed óránként keményedtem 2 órán keresztül, de aztán elmúlt.

Bár minden mindig rendben menne. :(

2011. jan. 24. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,nagy veszekedés után a 31.héten beindult,de visszatudták tartani,végül a 38.héten született meg a kislányom.
2011. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magneB6 nem lehet túladagolni!A magnézium oldja a keményedést akár 3*3at is bevehetsz.Én a 33.héten kerültem kórházba és ott is magnéziumot adtak,aztán elkezdet szivárogni a magzatvíz akkor már infúzióban adták még két napig közben rajtam volt szinte egyfolytában az NST.végül 34+5 naposan beindították a szülést mert már kevés volt a víz és nagy a fertőzés veszély! A baba 1900g és 44centivel született tökéletes állapotban.MOst két hónaposak vagyunk:) Szigorú fekvés és csak a babára figyelj és magadra.
2011. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!