Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Libero törlőkendővel elégede...

A Libero törlőkendővel elégedett vagy? 2 fajta van, az egyik az aloe verás fehér zacskós. A másik műanyag visszazárható tetejű illatmentes. Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem szereted, ajánlanál mást?
2013. nov. 14. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
az aloe s száraz. az illata jó és szinte a legolcsóbb, mikor akciós, 4 ft/db kb. . a másikról nem tudok.
2013. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A feher zacskos jo, en szeretem a tescos my baby's is nagyon jo es szinten nem draga. A favorit nalam a penny sajat markasa, de az egy dragabb arkategoria.
2013. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem igazából, minőségileg semmi kifogásom, nekem elég a nedvességtartalma is, viszont meguntam az illatát. Sokáig használtam, még mikor anyatejes volt a lányom, tehát napi több kaki volt, és bennem maradt ez az illat, valamiért egyből a híg kakira asszociálok, amikor megérzem az illatát. De pl most is az van itthon, mert akciós volt és nagyon jó árban volt...


De én legjobban az AXXO-t szeretem, árban is jó, az illata isteni, minőség is kiváló, és a legnedvesebb, amivel valaha is találkoztam. Az egyetlen dolog, amiért nem mindig az van itthon, hogy egyedül a Brendonban lehet kapni erre felé, és nem járunk olyan sűrűn.

2013. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk bevált a fehér zacskós aloe-s Libero törlőkendő. Próbáltam többet, mert kaptuk ajándékba. Nekem tetszik, hogy nem túl nedves, az illata is oké, és az összetevők alapján ár-érték arányban is ez jött be.
2013. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most használtam el az első csomaggal. A teteje túl száraz volt, az alja túl nedves. Mármint mire a végére értem. Most úgy próbálom, hogy fejre fordítom és sokkal jobban átjárja a nedvesség az összeset. Ja és a zöld-fehér csomagolásúra gondoltam :)
2013. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amióta a neogranormont kipróbáltuk, csak azt használjuk. A többi törlőkendő nekünk vagy száraz volt, vagy nagyon vegyszerszagú, vagy a kendője érdes. A neogranormon olajosnak érződik és semleges illata van, nem bántja a babánk bőrét. Ezt vesszük. Egyébként a hipp sensitive is jó.
2013. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!